Wonderlines

iOS için Eşleştirme Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 1.99$
  • Boyut 18.7 MB
  • Sürüm 1.3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Nevosoft LLC
Arkeolog Alex Serebroff ile birlikte son zamanlarda Güney Amerika'da büyük antik tapınak katlarında bulunan gizemli ve şifreli harflerle korunan hazineleri bulmaya çalışacağınız eğlenceli bir eşleştirme bulmaca oyunudur.

Arkeolog Alex Serebroff ile birlikte son zamanlarda Güney Amerika'da büyük antik tapınak katlarında bulunan gizemli ve şifreli harflerle korunan hazineleri bulmaya çalışacağınız eğlenceli bir eşleştirme bulmaca oyunudur.

1.99$ gibi cüzi bir ücret ödeyerek sahip olabileceğiniz oyunda, arkeolog Alex Serebroff son zamanlarda Güney Amerika'da büyük antik tapınak katlarda bulunan gizemli ve şifreli harfler korkmuş oyun talimatları olduğunu teorize eder. Alex bu şifreleri çözmek için macera dolu bir yolculuğa çıkar. Profesör Serebroff oyunun eski dünya rahipler ve tanrılar tarafından oynanan olduğunu düşünüyor.

Çeşitli kurallarla kombine edilmiş oyunda top sürme ve eşleştirme gibi pek çok oyun yer alıyor. Bu oyunları oynayarak şifreleri çözmeli ve bulmacaları başarıyla tamamlamalısınız. Şelaleler, palmiye ağaçları ve eskilerin rahatlatıcı manevi dünyasına girin, meditasyon müziği yatıştırıcı sesi tropikal güneş ve Güney Amerika'nın en güzel manzaralarının tadını çıkarın. Oyunda mevcut olan harita size yol gösterecektir.

İyi Eğlenceler!

Wonderlines indir